Im się udało

Poniżej zamieszczamy wypowiedzi byłych uczestników terapii przeciwtytoniowej.

„Spotkania były bardzo ciekawe. W tej chwili wiem, że można w ciągu 5 dni rzucić palenie. Jestem szczęśliwa…”. Elżbieta L.

„…Odzyskałem radość życia…takie kursy powinny odbywać się jak najczęściej, ażeby jak najwięcej ludzi mogło skorzystać z dobrodziejstw jakie z nich płyną. Jestem głęboko wdzięczny, że miałem taką szansę”. Wiesław Ch.

„Brawo, brawo, jeszcze raz brawo – za treść, formę i sposób podejścia do problemu nikotynizmu. Dziękuję za pomoc w walce z nałogiem”. Tadeusz S.

„…Dziękuję za tę wyciągniętą ręką do palaczki. Papieros to wróg – dzięki Wam to zrozumiałam i moja wdzięczność jest wielka!”. Niepaląca Katarzyna

„Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, czym tak naprawdę jest palenie papierosów. Program uzmysłowił mi, że papieros w ręce to świadome niszczenie samego siebie i to za własne pieniądze. To niszczenie też daru, jakim jest zdrowie. Często modliłam się o zdrowie, ale jednocześnie miałam świadomość, że paląc sama niszczę to o co się modlę. W związku z tym, przeżywałam pewien dysonans – wewnętrzne rozdarcie. Dziś już nie mam tego problemu, gdyż jestem uwolniona od tego kosztownego i zgubnego w skutkach nałogu”. Barbara Sz.

„Przeraziły mnie filmy jakie prezentowano oraz świadomość tak mocnego zatruwania swojego organizmu”. Iwona L.

„W rzucenia palenia pomogło mi szczere podejście do problemu”. Stefan

„Program wzmocnił moją motywację rzucenia palenia. Dowiedziałam się jak sobie radzić w tym trudnym czasie walki z nałogiem. Cały program pomógł mi rzucić palenie”. Iwona K.

„W rzuceniu palenia pomogło mi codzienne uczestniczenie w programie „Rzucisz palenie” oraz stosowanie się do zaleceń terapeuty”. Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *