I Ty możesz rzucić palenie

Co powoduje, że tak trudno jest rzucić palenie? Jak rzucić by nie wrócić? Jak rzucić by nie przybrać na wadze? Jeśli jesteś osobą palącą i zadajesz sobie powyższe pytania, proponujemy Ci niezwykle interesującą, prostą i skuteczną metodę przezwyciężenia nałogu palenia, tzw. pięciodniową terapię odwykową, zwaną popularnie pięciodniówką odwykową. Program pomógł już tysiącom ludzi rozstać się na zawsze z paleniem. Pomoże i Tobie.

Członkowie Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia (SPZSŻ) to osoby niepalące. Są rzecznikami czystego i wolnego od dymu tytoniowego powietrza. Uważają, że człowiek jest jedności psychosomatyczną. Ciało wywiera wpływ na psychikę i odwrotnie – psychika wywiera wpływ na ciało. Poza tym, uważają za powinność kierować się w życiu nakazami etyki chrześcijańskiej opartej na Ewangelii i Dekalogu. Rozumiejąc te zależności, SPZSŻ pomaga innym w rozstaniu się z paleniem, tym samym przyczyniając się do uwolnienia domów i środowisk od zgubnych skutków dymu nikotynowego. Popularyzując walkę nie z palaczami, lecz paleniem tyto­niu, czyli z nikotynizmem, członkowie Stowarzyszenia zachęcają innych do pięciodniowej ku­racji odwykowej od palenia tytoniu.

2 Responses to I Ty możesz rzucić palenie

  1. Rakesh pisze:

    mikeDla tych, ktf3rzy rzucają: Nie palę 3 miesiące. Zaczęło się to zupełnie przez pdzrpayek, poprostu nie zapaliłem przez prawie cały dzień (normalnie paczka/dzien, 9lat). Na drugi pomyslałem że też wytrzymam i tak sięzaczęło. Szperałem po forach, jakie sią objawy odstawienne i takie tam. Pierwsze dwa miesiące były tragiczne i tak to trzeba nazwać, miałem po kolei wszystkie objawy: zdenerwowanie, brak koncentracji, co znacznie odbiło się w pracy, potem stany lękowe siedziałem przed kompem a tu nagle zaczynam się bać niewiadomo czego. Potem bezsenność, na koniec kupiłem sobie zif3łka uspokajające tj. korzeń kozłka, melisę, szyszki chmielu i rumianek (na pf3ł litra wywaru po 2 łyżeczki każdego ziela) to mi pomagało się uspokoić przed snem. Wszystko ustało tak z dnia na dzień mniej więcej po 2 miesiącach. Jak już Was puści to jest świetnie, myślisz TAK KUR** WYGRAŁEM Z TYM Gd3W***. Trzeba tylko pamiętać, że te objawy są NORMALNE dla rzucania palenia i poprostu trzeba to przetrwać, bo po pewnym czasie zaczynasz myśleć, że naprawdę coś jest z Tobą nie tak. Polecam tę ksiązkę Allena Carra o rzucaniu pierze mf3zg trochę, ale naprawdę działa ja czytalem w momentach kryzysowych po parę stron (nigdy nie do konca) i pomagalo. A no i na koniec dla tych co lubią drinkować uważajcie, bo znacznie się zwiększają możliwości po rzuceniu 🙂

  2. Ja nie palę od 3 lat, ale za to żuję gumy z nikotyną ;(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *